Olga logo

 • schoon1en8
 • Yvonne-logo
 • schoon3
 • Yvonne-logo
 • schoon4
 • Yvonne-logo
 • schoon5
 • Yvonne-logo
 • schoon6
 • Yvonne-logo
 • schoon7
 • Yvonne-logo
 • Olijkers

Nieuwsbrief oktober 2017

 

Bestuursamenstelling seizoen 2017-2018:

Voorzitter                                                                                                         Erwin de Cock

Penningmeester                                                                                             Anja Mastenbroek

Secretaris                                                                                                        Olga de Cock            

Algemeen Bestuurslid                                                                                       John Janszen

Algemeen Bestuurslid                                                                                       John Janszen

 

Van de penningmeester: inzake het lidmaatschap:

Wederom zal de contributie dit jaar € 25,00 per persoon bedragen mits je de nieuwsbrief digitaal wil ontvangen. Voor wie hem toch nog graag per post gestuurd wil krijgen betaalt € 35,00 per persoon en € 60,00 per stel.
Degene die opdracht hebben gegeven voor een automatische incasso moeten er rekening mee houden dat deze per 1 oktober van de rekening wordt afgeschreven. De overige leden die dit zelf in de hand willen houden verzoeken wij de contributie per 1 oktober naar ons over te maken op rekeningnummer NL27INGB0003597070 t.n.v. E.D.C.V De Olijkers o.v.v uw lidmaatschapsnummer.
Na het ontvangen van de contributie wordt de ledenpas per post opgestuurd.

Sponsoring:

Ook onze vereniging kan niet zonder sponsoring. Gelukkig hebben we al jaren een groep vaste sponsoren die wij erg dankbaar zijn, Natuurlijk kunnen wij nog aanvulling gebruiken en wij hebben dan ook vernieuwde sponsormogelijkheden! (ook voor de iets kleinere beurs!)
Wilt u sponsor worden, neem dan contact met ons op via postbus 2933, 2601 CX Delft of spreek een bestuurslid aan op een van onze avonden of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor nieuwe leden :

Dit jaar hebben we het voor u iets makkelijker gemaakt. Je kan nu lid worden door op onze site het formulier uit te printen en deze ingevuld op te sturen naar de postbus of in scannen en mailen naar bovenstaand e-mailadres. Het inschrijfformulier met de juiste instructies en het formulier voor de automatische incasso (voor volgend seizoen) kunt u downloaden via onze site www.olijkers.nl .
PASFOTO’S ZIJN NIET MEER NODIG.
Daarna even het lidmaatschapgeld overmaken en dan sturen wij uw lidmaatschapskaart op.

Aanvulling podiumgroep of commissie leden:

Uiteraard willen we nog jaren feestavonden voor u blijven organiseren. Ook de vele gezellige uitredens blijven op onze agenda staan. We zouden het leuk vinden om onze groep weer te zien groeien. Er zijn diverse mogelijkheden. Denk hierbij aan raadslid, toekomstig bestuurslid, commissielid van bv de wagenbouw of de jeugdafdeling en nog veel meer.

Ook is er ondertussen een groep “maatjes van de Olijkers”. Hierin zitten vrijwilligers die af en toe best iets willen doen zonder vaste verplichting. Daarbij is het onderling ook erg gezellig. Misschien iets voor u??? Elk handig handje kunnen we gebruiken. Leeftijd of geslacht maakt niks uit.

Stuur even een mailtje naar ons secretariaat en vermeld even welke functie je in gedachten hebt. We nemen dan vanzelf contact op.

Aanvulling bestuur, raadsleden en/of vrijwilligers:

Zoals u hierboven heeft kunnen lezen zijn wij altijd opzoek naar aanvulling op diverse functies. Uiteraard beseffen wij ook dat meewerken “aan een vereniging” tijd kost. Daarom hebben we een nieuwe groep in het leven geroepen, namelijk MAATJES VAN DE OLIJKERS!.
Het is vrij simpel…We zijn opzoek naar mensen die gewoon in hun vrije tijd iets voor ons willen doen. U heeft daarbij weinig tot geen verplichtingen maar als we een groepje mensen “ter beschikking” hebben voor kleine werkzaamheden dan voegen we u toe in een groepsapp. Daarin doen we als we iemand nodig hebben, een verzoek of iemand uit de groep ons kan helpen. Denk aan een uurtje zaalopbouw of versieren in de avonduren, misschien even helpen bij de wagenbouw enz. gewoon kleine werkzaamheden, zodat anderen misschien weer iets anders kunnen gaan doen. Mocht je dan niet kunnen of willen, GEEN probleem. Dan volgende keer beter. We zijn blij met elke helpende hand!!
Wilt u ons helpen, even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en wij nemen contact met u op.

Wagenbouw:

Wij zoeken voor onze grote wagen die we gebruiken voor de optocht een overdekte opslagplaats. Mocht u (in de familie) iemand in de omgeving kennen die ruimte over heeft zoals een tuinder, boer of wat dan ook…. (Natuurlijk hoeft dat niet gratis, maar het mag natuurlijk wel). Weet u iemand, dan zouden we graag in contact komen. We kunnen dan aanvullende gegevens verstrekken. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Data komend seizoen:

Prinswisseling                                zaterdag 4 november 2017

Fout feest                                       zaterdag 9 december 2017

Groot prinsenbal                            zaterdag 13 januari 2018

Jeugdprinswisseling                      zondagmiddag 14 januari 2018

Opwarmavond                               zaterdag 27 januari 2018

Groot carnaval                            10 t/m 13 februari 2018

 

Met vriendelijke groeten, namens E.D.C.V. de Olijkers,

Het secretariaat